Концерн Рехау є одним із світових лідерів в галузі розробок і виробництва продуктів з полімерів для будівництва, автомобілебудування та індустрії. З моменту свого заснування в 1948 році компанія пройшла шлях розвитку від одного підприємства до потужної інтернаціональної корпорації і пропонує більш ніж 40000 виробів, які включають матеріали для літаків Аірбус, хірургічні інструменти, комплектуючі для автомобілів ВМW, AUDI, MERSEDES.

В Україні компанія успішно працює з 1997 року і пропонує продукцію для будівельної сфери, велику частку якої займають віконні системи.

Продукти та послуги компанії Рехау відкривають перед виробниками, архітекторами, інженерами та кінцевим споживачем безліч можливостей для будівництва нового та реконструкції старого житла.

Профільні системи відрізняються якістю і довговічністю, гарантують високу тепло- та звукоізоляцію, створюють оптимальний мікроклімат і затишок в приміщенні, забезпечують захист від зламів, легкі у догляді.

Досвід

Концерн Rehau займається виробництвом віконного профілю вже понад 58 років, з 1958 року, і впроваджує технології з інших галузей промисловості для створення віконних систем преміум класу.

Різноманіття систем

Rehau виготовляє широкий асортимент віконної продукції (посилання на Продукція – віконні системи), яка задовольнить будь-які потреби: від класичної трикамерної системи Euro-Design 60 до унікальної інноваційної системи — Geneo. Також доступні профільні системи для вхідних дверей (посилання на Продукція — дверні системи) з різною монтажною глибиною та великий вибір допоміжних профілів, що дозволяють втілити в життя будь-який конструкторський задум.

Довговічність

На кожен профіль надається гарантія 50 років.

До 76% збереження тепла

Вікна Rehau володіють високими показниками теплоізоляції і забезпечують низьке споживання енергії — до 76% менше в порівнянні з старими вікнами.

Чудова шумоізоляція

Обираючи металопластикові вікна Rehau Ви зможете відпочити від звуків вулиці, шуму машин та створите в своїй оселі затишок і комфорт. Захист від шуму забезпечується завдяки щільності притвору, характеристикам профілю та склопакетів.

Стійкість до вогню

Пластикові вікна Rehau виготовлені з важкозаймистих матеріалів і володіють унікальною технологією самозатухання. Іншими словами віконні конструкції Rehau не підтримують процес горіння, що підтверджується відповідним сертифікатом безпеки.

Різноманіття кольорів та форм

Засклити проєми великого розміру, обрати вікна незвичайної форми — це все можливо з профілями Rehau. Також доступна широка кольорова гама — від гладких однотонних рішень до структурованих з імітацією цінних порід дерев. Вікна можна декорувати по-різному з зовнішньої та внутрішньої сторін, що дозволяє створити унікальний стиль в кімнаті та надати індивідуальності фасаду.

Легкість у догляді

Профілі Rehau стійкі до атмосферних впливів і невибагливі в догляді завдяки HDF-поверхні (High definishion finishing), яка не затримує бруд завдяки спеціальній рецептурі та вдосконаленому способу виробництва. Саме тому металопластикові вікна Rehau легкі в догляді та зберігають свій ідеальний вигляд протягом багатьох років.